Home
Ranking
Calendar
Players
Clubs
Nations
Series
News
Russian Championships 2019 Teams
Date
17.03.2019
Series
Russian Championships Teams
City
Moscow
Web
-
Participants
24
Level
-
Value
0
Pos.
1.
Kuropatki
Alexey Artuchov
,
Anton Artuchov
,
Andrey Chaplygin
,
Sergey Ivanov
,
Denis Matveev
,
Dmitriy Nabasov
,
Maxim Starkov
2.
THC Toros
Alexander Galkin
,
Veniamin Gerasimov
,
Dmitriy Petrov
,
Arseniy Stolyarov
,
Gleb Vasiliev
,
Nikita Zholobov
3.
Legion-NiKi
Maxim Borisov
,
Yanis Galuzo
,
Jevgeni Lvov
,
Dmitry Malygin
,
Oleg Ortinov
,
Vladimir Smirnov
,
Evgenii Soloviev
4.
Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin
,
Vladimir Goncharov
,
Stanislav Lutay
,
Igor Masloboev
,
Alexey Titov
5.
Northern Lights
Alexi Biorn
,
German Fokin
,
Nikita Pavlov
,
Mikhail Shashkov
,
Kirill Storchak
6.
THC Toros II
Vyacheslav Kelin
,
Yuriy Prostakov
,
Anton Runenkov
,
Vladislav Semenchuk
,
Alexandr Zaytsev
7.
Stiga St. Petersburg
Artem Blinov
,
Ruslan Kamalov
,
Daniil Mushnikov
,
Daniil Perov
,
Oleg Salamatov
,
Boris Velmoga
8.
Nizhnij Novgorod
Alexey Korotkiy
,
Alexandr Kosyrev
,
Ivan Shemjakov
,
Sergey Shikerin
,
Dmitry Soloviev
9.
Petersburg Pirates
Alexandr Danilov
,
Vadim Matveev
,
Anthony Mzilangve
,
Vitaly Skorobogatov
10.
Kazan Dragons
Konstantin Barabash
,
Alexander Enyushin
,
Ramil Galiev
,
Emil Mumdzhi
,
Pavel Shakirov
11.
MaSKA
Alexandra Belavina
,
Alexander Koroschenko
,
Ksenia Oboeva
,
Darja Obuhova
,
Danila Titov
12.
Jigits
Alexey Baranov
,
Alexey Krinov
,
Mikhail Krinov
,
Aleksandr Tarakanov
,
Bakhtiyar Tileukabylov
,
Timur Tileukabylov
13.
Fenix Novosibirsk
Konstantin Kirilin
,
Dmitry Lyapin
,
Petr Mozhaev
,
Victor Poberezhny
,
Gennadiy Shurupov
14.
Bugor
Artem Budaev
,
Alexey Gorin
,
Ilya Ponomarev
,
Nikolay Smirnov
15.
THC Fenix
Elnara Abasova
,
Roman Aganichev
,
Taisia Ankudimova
,
Olga Glazunova
16.
Forever Young
Sergey Kudinov
,
Alexander Nagorniy st.
,
Elena Stoljarova
,
Andrey Tikhomirov
17.
Kazan Dragons II
Dinar Fakhrutdinov
,
Timur Khamiev
,
Sergey Semagin
,
Kapitolina Semagina
18.
Concentrate
Aliaksei Krauchanka
,
Vadim Krynitski
,
Andrey Ponomarev
,
Vladimir Slizh
19.
Orion
Ruslan Kazymov
,
Pavel Temnyakov
,
Arseniy Ukolov
,
Aleksandr Yakovenko
20.
Ve-Ko
Sergey Korotkiy
,
Igor Miloradov
,
Maria Miloradova
,
Yuriy Popov
,
Sergey Pugachev
,
Andrey Stolyarov
,
Kirill Vasilev
21.
Vorobevy gory
Roman Boikov
,
Magomedrasul Hadzhalov
,
Dmitrij Korolyov
,
Dmitriy Zhuravlev
22.
Ohta
Semen Bitjukov
,
Pavel Simonov
,
Konstantin Sitnikov
,
Nikita Tikhomirov
23.
Lemonad Kazan
Konstantin Gorshkov
,
Ismagil Iksanov
,
Dmitry Melnikov
,
Artem Smirnov
24.
Rovesnik Novokuznetsk
Vitaly Bushuev
,
Evgeniy Tarasevich
,
Alexander Tkebuchava
,
Maxim Trubachev