Group 1
Osterman Hans |
Fridell Lars |
Laakso Markus |
Lappalainen Jani |
Kraus Stanislav |
Selbaek Espen |
Studnicka Vladimir |
Zezerov Konstantin |
Zirnis Martins |
Sternats Raivis |
Dubois Kenny |
Selseng Trond |
Klang Joachim |
Handa Shoji |
Szilasi Tamas |
Goral Robert |
Dietachmayr Stefan |
Bosco Antonino |
Szalsza Marek |
Tigges Tim |
Krylov Aleksandr |
Danylenko Oleksandr |
Nielsen Michael Toft |
Sorensen Bjarne Rytter |
Dubrynski Valiantsin |
|
Group 2
Iso-Tryykari Kristian |
Edwall Stefan |
Dryak Jan |
Gladkoborodov Anton |
Brodin Henrik |
Mihejevs Sergejs |
Hvizd Leos |
Kosyrev Alexandr |
Ronne Oyvind |
Vilkens Ivars |
Kralik Martin |
Papp Magor |
Kacha Martin |
Caponetti Mike |
Flore Etienne |
Gusak Oleksii |
Pllana Samir |
Sapognikov Vitalii |
Orum Peter |
Steger Andreas |
Tammemets Tomas |
Dietachmayr Thomas |
Geller German |
Burnos Aliaksandr |
Effelsberg E.J. |
Soby Lasse |
|
Group 3
Wallen Daniel |
Eriksson Pontus |
Kaariainen Mikko |
Suchy Jan |
Petrov Dmitry |
Remmem Daniel |
Kukushkin Alexandr |
Smagars Valts |
Treiguts Edijs |
Kalnins Sandis |
Mortvedt Peder |
Kunzler Bernie |
Bartosek Richard |
Bernstein Steve |
Axelsen Bjarne |
Bobak Laszlo |
Yushchanka Aliaksandr |
Pylypenko Pavlo |
Riese Jurgen |
Skrlep Bernard |
Trofimov Vladislav |
Szilasi 2 Tamas |
Dietachmayr Florian |
Trofimov Valeri |
Locher Rolf |
|
Group 4
Zakharov Alexey |
Fries Finn |
Jarvinen Anssi |
Plesak Pavel |
Titov Alexey |
Lantiainen Erno |
Hvizd Michal |
Pukinskis Raivis |
Vitkovskis Deniss |
Lie Trygve |
Nilsen Dag Roar |
Hudec Tomas |
Albers Rene |
Letay Daniel |
Aden Christian |
Petrek Jaroslav |
Cserhati Zoltan |
Yukhnytsya Evgenii |
Mestserjakov Jevgeni |
Mestserjakov Andrei |
Voyush Andriy |
Szalsza Artur |
Lechner Hannes |
Balotnikau Andrei |
Galvagno Marco |
Kjeldsen Thomas |
|
Group 5
Ostlund Peter |
Nuttunen Roni |
Bengtsson Petter |
Caics Edgars |
Jukka Konsta |
Turon Lukas |
Shastov Alexey |
Ozolins Didzis |
Zaharovs Jevgenijs |
Bakken Pal |
Hudec Karol |
Regula Gergely |
Nagy Balint |
Kudrickiy Dmitro |
Doberschutz Marko |
Kniaziuk Andrei |
Lechner Martin |
Cornelius Thomas |
Schwenter Andreas |
Tammemets Artur |
Vasiljev Sergej |
Bonta Pablo |
Chisaka Hiroshi |
Mafmud Mustafa |
Muller Ueli |
Andersen Joel |
|