Home
Ranking
Calendar
Players
Clubs
Nations
Series
News
Russian Championships 2016 Teams
Date
13.03.2016
Series
Russian Championships Teams
City
Moscow
Web
-
Participants
20
Level
-
Value
0
Pos.
1.
Legion
Maxim Borisov
,
German Fokin
,
Oleg Ortinov
,
Mikhail Shashkov
,
Vladimir Smirnov
,
Artem Valiev
2.
Bagira
Igor Kashentsev
,
Stepan Korotkiy
,
Dmitriy Koshman
,
Alexander Miloradov
,
Alexey Zaharov
,
Ivan Zaharov
3.
Northern Lights
Anton Fedoseev
,
Pavel Gorodnitskiy
,
Anton Legkov
,
Kirill Storchak
,
Andrey Voskoboynikov
4.
THC Toros
Veniamin Gerasimov
,
Yuriy Prostakov
,
Anton Runenkov
,
Arseniy Stolyarov
,
Gleb Vasiliev
,
Alexandr Zaytsev
5.
Alfa-Taktika
Grigoriy Dubinin
,
Vladimir Goncharov
,
Denis Katkov
,
Stanislav Lutay
,
Alexey Titov
6.
Joker
Dmitry Afonin
,
Dmitriy Belavin
,
Nikita Pavlov
,
Irina Vorobieva
,
Nikita Zholobov
7.
Petersburg Pirates
Maxim Chegaev
,
Alexandr Danilov
,
Dmitry Malygin
,
Evgeniy Pipchenko
,
Vitaly Skorobogatov
8.
THC Lisovi Haschi
Anton Kiselyov
,
Dmytro Marmaliuk
,
Viktoriya Noselivska
,
Sergey Sammal
,
Mykhaylo Spivakovskyy
,
Anton Umanskyy
9.
Diesel
Alexey Kukushkin
,
Mihail Margolis
,
Mikhail Mikhin
,
Dmitriy Sapozhnikov
,
Mikhail Sapozhnikov
,
Dmitry Soloviev
10.
Athena
Viktoria Gorodnitskaya
,
Maria Miloradova
,
Eva Ozerova
,
Maria Saveljeva
11.
Stiga St. Petersburg Juniors
Artem Blinov
,
Ruslan Kamalov
,
Daniil Mushnikov
,
Alexander Nagorniy ml.
,
Daniil Perov
,
Oleg Salamatov
12.
THC Toros II
Artem Boldyrev
,
Alexander Galkin
,
Yaroslav Mikryukov
,
Simon Thomas
13.
Shik Club & Co
Dmitriy Bochkarev
,
Alexey Korotkiy
,
Sergey Kovankin
,
Sergey Shikerin
14.
United Team of KuLiNakh
Ryurik Gutiev
,
Alexandr Kosyrev
,
Leonid Volik
,
Yury Volik
,
Daniil Yurchenko
15.
Bugor
Artem Budaev
,
Alexey Gorin
,
Ilya Ponomarev
,
Nikolay Smirnov
16.
Ural-Volga
Vladimir Krivolapov
,
Igor Saveljev
,
Anton Sysolyatin
,
Sergey Verbitskiy
,
Yuriy Verbitskiy
,
Aleksandr Yakovenko
17.
RS-Balance
Alexey Baranov
,
Alexey Krinov
,
Andrey Ponomarev
,
Aleksandr Tarakanov
,
Baurzhan Ualiev
18.
United Team of Siberia
Maksim Avgustov
,
Dmitriy Fedorchenko
,
Igor Ivanov
,
Konstantin Orlov
19.
Ve-Ko
Sergey Korotkiy
,
Igor Miloradov
,
Yuriy Popov
,
Sergey Pugachev
,
Dmitriy Shumilin
20.
United Team of Siberia II
Konstantin Avdeev
,
Alexander Larichev
,
Alexander Loginov
,
Mikhail Simonov